ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SYCOWIE

...TWOJA SZKOŁA...

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nauczyciele

Email Drukuj PDF

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczane przedmioty

1 mgr Paweł Dudycz przedmioty mechaniczne
2 mgr Przemysław Durzyński wychowanie fizyczne
wychowawca klasy 2ZWc
3 mgr Dariusz Durzyński wychowanie fizyczne
wychowawca klasy 3ZWb
4

mgr Bożena Dziwińska-Karaba

język niemiecki
wychowawca klasy 1TM

5 mgr Robert Dziergwa biologia
6 mgr Małgorzata Frąszczak informatyka,  bibliotekarz
7

mgr Mieczysław Galiński

przedmioty mechaniczne

8

mgr Agnieszka Gołdyn

religia

9

mgr Mateusz Hanyż

wychowanie fizyczne

10

mgr Iwona Ilska

przedmioty ekonomiczne
wychowawca klasy 4TME

11

mgr Małgorzata Jaśkiewicz

geografia
wychowawca klasy 1TL

12 ks. Dominik Juszczak religia
13

mgr Elżbieta Kopa

język polski, historia
wychowawca klasy 3ZS

14

mgr Anna Kozan

język angielski

15 mgr Jarosław Krzywaźnia język angielski
16

mgr Joanna Kulicka

geografia

17

mgr Marek Laryś

wychowanie fizyczne
wychowawca klasy 1ZWa

18 mgr Justyna Lisiak język angielski
wychowawca klasy 2ZWa
19

mgr Marzena Łatka

Matematyka
wychowawca klasy 2TE

20

mgr Andrzej Łokaj

edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka
wychowawca klasy 3ZWa

21

mgr Anna Mak

przedmioty ekonomiczne i logistyczne
wychowawca klasy 4TL

22

mgr inż. Magdalena Małolepsza

przedmioty mechaniczne i logistyczne

23

dr Małgorzata Marcinkowska - Urban

język niemiecki
wychowawca klasy 3TL

24

mgr Beata Mazurek

geografia

25

mgr Ewa Mencel

przedmioty ekonomiczne

26

Edward Mielczarek

przedmioty mechaniczne

27

Stefan Mizera

przedmioty mechaniczne

28

mgr inż. Bożena Orlikowska

przedmioty ekonomiczne
wychowawca klasy 1TE

29

mgr Magdalena Peter-Świstak

język niemiecki

30

mgr Jacek Pisula

informatyka, przedmioty logistyczne

31

mgr Bartłomiej Porzucek

historia, wos
wychowawca klasy 2ZWb

32

mgr Ewa Stefanowicz

matematyka
wychowawca klasy 3TM

33

mgr Beata Śliwińska

język polski, wok
wychowawca klasy 2TL

34

mgr Beata Warszewska

pedagog szkolny

35

mgr inż. Radosław Wdowik

przedmioty mechaniczne i logistyczne
wychowawca klasy 2TM

36 ks. Arkadiusz Wieczorek religia
37

mgr Izabela Zieniewicz

matematyka

38

mgr Joanna Zdulska

matematyka, chemia, fizyka
wychowawca klasy 1ZWb

39

mgr Renata Żak

język polski
wychowawca klasy 3TE

Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2016 12:21  

Kontakt


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. I. Daszyńskiego 42
56-500 Syców
tel. 062 786 9340
fax. 062 786 9349
mail: zsp@onet.pl

Opiekun strony Małgorzata Frąszczak

mail: goschu@tlen.pl

ZOBACZ FILM


Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że Technikum w ZSP w Sycowie
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2016".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że Technikum w ZSP w Sycowie
jest wśród 200 najlepszych techników w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2015
i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2015".


Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że Technikum w ZSP w Sycowie
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2014
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2014".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że Technikum w ZSP w Sycowie
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2014
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2013".

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości